MUŽI: Domácí turnaj na závěr za tři body

Náš domácí turnaj hraný v Kašperských Horách poslední den předchozího měsíce, měl pro nás být předposledním z celé sezony. Nyní již můžeme říci, že byl poslední. Dlouhou cestu do Kašperských Hor, až na rozhraní jihočeského a plzeňského kraje, podstoupili týmy z Milevska a Chýnova. Týmy z čela tabulky přijely v plné síle bojovat o účast v premiérovém play-off, které se však jako poslední turnaj odehrávat nebude, neboť soutěže byly předčasně ukončeny. Situace pro nás byla nejistá ještě pár dnů před utkáním, neboť ze tří brankářů (Sippl – operace; Petr – zdravotní problémy s ambulantní léčbou; Říha – pracovní povinnosti) jsme nevěděli, koho postavíme do branky. Naštěstí se nám povedlo domluvit se s bývalým fotbalovým brankářem Davidem Králem, který se do svého prvního florbalového utkání pustil po jednom tréninku.

Číst dál: MUŽI: Domácí turnaj na závěr za tři body

MUŽI: Zakletá hala v Sezimově Ústí

Vánoční čas je definitivně pryč, tudíž se můžeme vrátit ke sportovním událostem. Tři dny před Štědrým dnem, se vimperští florbalisté vydali na delší cestu do Sezimova Ústí, kde odehráli dvakrát 1. Kolo Poháru České pojišťovny a jeden ligový turnaj a v ani jednom případě se vimperským příliš nedařilo. Tentokrát na ně čekali ligoví soupeři, druhý tým tabulky Milevsko a pořádající tým z Chýnova.

Číst dál: MUŽI: Zakletá hala v Sezimově Ústí

MUŽI: Také ze Strakonice bez bodového zisku

Po nepovedeném turnaji, který jsme odehráli před vánocemi, jsme se tentokrát vydali za humna do strakonické obloukové haly. Soupeři nám tentokrát byla Soběslav v tu chvíli krčící se na předposledním místě tabulky a derby s domácími Strakonicemi. Se Soběslaví v letošní sezoně jsme měli pozitivní bilanci po vítězství 7:5. Do letošního třetího (a posledního) derby proti Strakonicím jsme vstupovali se vzájemnou bilancí jedné porážky a jednoho vítězství.

Číst dál: MUŽI: Také ze Strakonice bez bodového zisku